Knygos lietuvių kalba

Išminties Žodis


 

TRITOMIS „Išminties Žodis”. 

 

Tritomį sudaro trys knygos, kuriose yra Pakylėtųjų Valdovų diktavimai, perduoti per savo pasiuntinį Tatjaną Mikušiną nuo 2005 m. kovo 4 dienos iki 2015 m. birželio 21 dienos (21 diktavimų ciklas, kuriuos sudaro 472 laiškai).

 

 


 

TRITOMIS „Išminties Žodis”. Pirmoji knyga

 

Knygoje yra Pakylėtųjų Valdovų diktavimai, kuriuos jie perdavė per savo pasiuntinį Tatjaną Mikušiną nuo 2005 m. kovo 4 dienos iki 2006 m. balandžio 30 dienos (3 diktavimų ciklai, kuriuos sudaro 162 laiškai). Šioje knygoje yra Valdovų rekomendacijų, kaip skaityti Laiškus.

 

Spalvotas kietas viršelis, 671 psl.

 


 

TRITOMIS „Išminties Žodis”. Antroji knyga

 

Knygoje yra Pakylėtųjų Valdovų diktavimai, kuriuos jie perdavė per savo pasiuntinį Tatjaną Mikušiną nuo 2006 m. birželio 5 dienos iki 2009 m. liepos 10 dienos (7 diktavimų ciklai, kuriuos sudaro 151 laiškas).

Spalvotas kietas viršelis, 560 psl.

 


 

 

TRITOMIS „Išminties Žodis”. Trečioji knyga

 

Knygoje yra Pakylėtųjų Valdovų diktavimai, kuriuos jie perdavė per savo pasiuntinį Tatjaną Mikušiną nuo 2009 m. gruodžio 1 dienos iki 2015 m. birželio 21 dienos (11 diktavimų ciklų, kuriuos sudaro 159 laiškai).

Spalvotas kietas viršelis, 576 psl.

 


„Išminties Žodis. 2015-2016 metų Laiškai

Tatjana Nikolajevna Mikušina – žinomas šiuolaikinis filosofas, mąstytojas, autorius daugiau nei 60 knygų, išverstų į 20 kalbų, išleistų 10 pasaulio šalių
Pagrindinis jos darbas – knygos „Išminties Žodis“. Tai daugiatomis veikalas, kuris buvo rašomas 10 metų – nuo 2005 iki 2014 metų.
„Išminties Žodis“ – tai filosofiniai etiniai pokalbių forma užrašyti Laiškai, kuriuose yra praktinės rekomendacijos, kaip gyventi šiuolaikiniame pasaulyje.
Šių knygų parašymo būdas yra neįprastas. Laiškai užrašomi naudojantis ypatinga meditacijos metodika, dalyvaujant aukštoms dvasinėms būtybėms iš Aukščiausiųjų pasaulių.
Nežiūrint to, kad „Išminties Žodis“ esančio Mokymo perdavimas buvo baigtas 2014 metais, Laiškai 2015 ir 2016 metais ir toliau ateidavo.
2015 ir 2016 metų Laiškai surinkti šioje knygoje. Juose duoti paaiškinimai apie dabartinę situaciją Žemėje.

Spalvotas viršelis, 68 psl., tiražas 500 egz.


 

 

„Išminties Žodis”. Šeštoji knyga

 

Knygoje yra Pakylėtųjų Valdovų diktavimai, kuriuos jie perdavė per savo pasiuntinį Tatjaną Mikušiną nuo 2012 m. gruodžio 21 dienos iki 2014 m. gruodžio 27 dienos (5 diktavimų ciklai, kuriuos sudaro 44 laiškai). Šioje knygoje yra Valdovų rekomendacijų, kaip skaityti Laiškus, ir šaukinių dvasiniam darbui.

 

Spalvotas viršelis, 272 psl.

Įsigyti parduotuvėje Amazon
 


 

 

„Išminties Žodis”. Penktoji knyga

 

Knygoje yra Pakylėtųjų Valdovų diktavimai (iš viso 16), kuriuos jie perdavė per savo pasiuntinį Tatjaną Mikušiną nuo 2011 m. gruodžio 27 dienos iki 2012 m. birželio 29 dienos. Šioje knygoje yra Valdovų rekomendacijų, kaip skaityti Laiškus ir šaukinių dvasiniam darbui.

 

Spalvotas viršelis, 112 psl., 800 egz.
 


 

 

„Išminties Žodis”. Ketvirtoji knyga

 

Knygoje yra Pakylėtųjų Valdovų diktavimai (iš viso 26), kuriuos jie perdavė per savo pasiuntinį Tatjaną Mikušiną nuo 2010 metų lapkričio 16 dienos iki 2011 metų birželio 26 dienos. Šioje knygoje yra Valdovų rekomendacijų, kaip skaityti Laiškus, ir šaukinių dvasiniam darbui.

 

Spalvotas viršelis, 144 psl., 1000 egz.
 


 

 

„Išminties Žodis”. Trečioji knyga

 

Knygoje yra Pakylėtųjų Valdovų diktavimai (iš viso 179), kuriuos jie perdavė per savo pasiuntinį Tatjaną Mikušiną nuo 2007 metų kovo 7 dienos iki 2010 metų liepos 3 dienos.

 

Spalvotas kietas viršelis, 503 psl., 1000 egz.

 

 


 

 

„Išminties Žodis”. Antroji knyga

 

Knygoje surinkti Valdovų diktavimai (iš viso 96), kuriuos priėmė Pasiuntinys Tatjana Mikušina nuo 2005 metų rugpjūčio 5 dienos iki 2007 metų sausio 10 dienos.

 

Spalvotas kietas viršelis, 256 psl., 1000 egz.

 

 


 

 

„Išminties Žodis”. Pirmoji knyga

 

Knygoje surinkti Valdovų diktavimai (iš viso 119), kuriuos priėmė Pasiuntinys Tatjana Mikušina 2005 metų kovo birželio mėnesiais.

 

Spalvotas viršelis ir iliustracijos, 372 psl., 1570 egz.

 

 

 


Rožiniai


 

Rožiniai

 

Vadovaujant Išminties Mokytojams, T. N. Mikušina sudarė apie 50 Rožinių, kurių dalis buvo išspausdinta atskirose knygose, įrašyta audio diskuose.
Skaitytojų patogumui, šioje knygelėje sukaupti visi šiuo metu autorės internetinėje svetainėje esantys Rožiniai.
Knygoje yra Rožinių skaitymo rekomendacijos, kurias sudaro ištrauka iš 2005 m. kovo 26 d. Motinos Marijos laiško „Tegul artimiausiu metu mano Rožinių skaitymas bus pirmaeilė jūsų gyvenimo užduotis” ir 2005 m. lapkričio 21 d. Sanat Kumaros laiškas „Rožinių skaitymo rekomendacijos”. Taip pat Rožinio istorija, Rožinio maldų kalbėjimo tvarka, Motinos Marijos Rožiniai(ilgieji), 12 trumpųjų Motinos Marijos Rožinių, Didieji Rožiniai, trumpieji Rožiniai, Rožiniai, kuriuose naudojamos induistinės mantros, trumpieji Rožiniai pagal knygą „Agni Joga”.

 

Spalvotas kietas viršelis, 484 psl., 500 egz.
 


Motinos Marijos Rožiniai

 

Knygoje yra Rožinių skaitymo rekomendacijos, kurias sudaro ištrauka iš 2005 m. kovo 26 d. Motinos Marijos laiško „Tegul artimiausiu metu mano Rožinių skaitymas bus pirmaeilė jūsų gyvenimo užduotis” ir 2005 m. lapkričio 21 d. Sanat Kumaros laiškas „Rožinių skaitymo rekomendacijos”. Taip pat Rožinio istorija, Rožinio maldų kalbėjimo tvarka, Motinos Marijos Gailestingumo Rožinis, Motinos Marijos Rožinis Rusijai, Rožinis „Dvasinė Rusijos misija”, Jėzaus Rožinis ir devyni trumpieji Motinos Marijos Rožiniai.

 

Spalvotas viršelis, 120 psl., 500 egz.
 

 


Teminės


MUZIKOS PASLAPTYS

Rinkinys iš serijos „Dvasinė moralinė kultūra“.
Visas gyvenimas persmelktas garsų, muzikos. Muzikos kokybė yra labai svarbus faktorius, nuo kurio tiesiogiai priklauso tolesnė evoliucijos eiga.
Tačiau kokios kokybės yra muzika, nepertraukiame tėkme lydinti mūsų gyvenimą: parduotuvėse, kavinėse, iš televizorių ekranų, iš radio imtuvų?.. Muzika gali išgydyti, o gali tiesiog sunaikinti.
Rinkinys atveria muzikos paslaptis. Turėdami žinių apie muzikos poveikį mums ir supančiam pasauliui, galime sąmoningai panaudoti šias žinias ir realiai pakeisti mūsų gyvenimą!

Spalvotas kietas viršelis, 112 psl., tiražas 500 egz.


Dieviškosios išminties LOBIAI

Daugiatomėje T. N. Mikušinos knygoje „Išminties Žodis” yra keletas tūkstančių puslapių teksto.

Ši knyga buvo sudaryta tam, kad patenkintų užimtų žmonių, kurie neturi galimybės skirti daug laiko skaitymui, dvasinius poreikius.

Knygoje sudėtos prasmingiausios ir reikšmingiausios knygos „Išminties Žodis” citatos.

Skiriama plačiai skaitytojų auditorijai.

Spalvotas kietas viršelis, 176 psl., 500 egz.

 


„APIE SVEIKATĄ, LAIMĘ, DARBĄ IR PINIGUS”.

Šioje knygoje atskleidžiamos temos yra labai aktualios daugeliui žmonių – praktiškai kiekvienas iš mūsų siekiame būti sveiki, turėti pakankamai pinigų, dirbdami gauti malonumą ir, galų gale, įgyti laimę.
Kaip gi to pasiekti?
Knygoje duodami patarimai daugelio žmonių gyvenimus jau pakeitė į gerąją pusę.
Tikriausiai, paslaptis ta, kad visos rekomendacijos labai paprastos, tačiau be atrodančio paprastumo, jos turi didžiulę gyvenimišką išmintį.
Ši knyga yra ne tik praktinė mokymo priemonė, kaip pakeisti save, tai dar ir filosofinis Mokymas, kuris palaipsniui keičia mūsų sąmonę. O pasikeitus mūsų požiūriui į save ir į aplinkinį pasaulį, palaipsniui keičiasi ir pats mūsų gyvenimas…

Formatas 125х174 mm., spalvotas viršelis, 108 psl.

Knygą galima įsigyti „Siriaus” centre: Kaune, Laisvės al. 45-305


 

 

„Raktai į Laisvę”.

 

„Raktai į Laisvę“ – pirmasis rinkinys iš serijos „Praktinės Išminties Valdovų rekomendacijos”. Kartu surinktos rekomendacijos yra raktai į Laisvę nuo prisirišimų prie materialaus pasaulio, kurį Mokytojai vadina iliuzijų pasauliu.

Knygoje pavaizduoti nauji savęs ir savo gyvenimo būdo suvokimo požiūriai. Duodamos rekomendacijos apie mitybą, gyvenimo sąlygas, bendravimą su Gamta, atsisakymą žalingų įpročių ir daugelis kitų.

 

Spalvotas kietas viršelis, 248 psl., 600 egz.
 


 

 

„Senojo Mokymo SŪTROS”.

 

Šios knygos tikslas – supažindinti skaitytojus su Mokymo, kurio moko Žemės žmoniją Išminties Valdovai, nuostatomis. Knygoje yra 26 Mokymo pagrindai. Šios senosios tiesos atsiskleidžia per citatas iš Laiškų, kuriuos Išminties Valdovai 2005-2012 m. davė per savo pasiuntinį T. N. Mikušiną. Kiekvieną citatą galima laikyti kaip sūtrą, kurioje yra Mokymo pagrindai ir kuri kviečia apmąstyti ir įprasminti senąsias tiesas.
Knygos tikslas – padėti besiveržiančiam dvasiniu Keliu skaitytojui atskirti iš visos egzistuojančios egzistuojančios informacijos įvairovės tą, kuri bus naudinga jo Sielai.

 

Spalvotas kietas viršelis, 224 psl., 800 egz.
 


„GĖRIS IR BLOGIS” I ir II knygos.

Pirmoji knyga turi paantraštę „Asmeninis Blavatskajos „Slaptosios Doktrinos“ perskaitymas“.
Knyga sukurta vadovaujant Išminties Valdovams, kurie dabar gyvenančiai kartai žinomi kaip Sanat Ku-mara, Gautama Buda, Viešpats Maitrėja, Jėzus Kristus, El Morija. Knygos tikslas yra paaiškinti žinias, XIX amžiuje Valdovų perduotas per J. P. Blavatskają. Knygoje taip pat atkuriama Tiesa apie Liuciferio nuopuolį, angelų nuopuolį ir žmonijos nuopuolį.
Antroji knyga yra pirmosios knygos „Gėris ir Blogis. Asmeninis Blavatskajos „Slaptosios Doktrinos“ perskaitymas“ tęsinys ir papildo bei pagilina naujos knygos temas.
Knyga skirta skaitytojui, jau susipažinusiam su J. P. Blavatskajos kūriniais ir su T. N. Mikušinos knygomis „Išminties Žodis“ » (1-18 knygos).


Spalvotas viršelis, 244 psl,. tiražas 500 egz.


 

„GĖRIS IR BLOGIS”

Knyga turi paantraštę „Asmeninis Blavatskajos „Slaptosios Doktrinos“ perskaitymas“.
Knyga sukurta vadovaujant Išminties Valdovams, kurie dabar gyvenančiai kartai žinomi kaip Sanat Kumara, Gautama Buda, Viešpats Maitrėja, Jėzus Kristus, El Morija. Knygos tikslas yra paaiškinti žinias, XIX amžiuje Valdovų perduotas per J. P. Blavatskają. Knygoje taip pat atkuriama Tiesa apie Liuciferio nuopuolį, angelų nuopuolį ir žmonijos nuopuolį.

Spalvotas viršelis, 160 psl., 700 egz.

Elektroniniu pavidalu knygą galima skaityti: http://www.sirijus.com/knyga-geris-ir-blogis-2/

 


Knygas galima įsigyti visuose Lietuvos knygynuose. Taip pat  galima užakyti čia, ir „Mijalboje” Kaune, Gedimino 26 b, 2-as aukštas. 

2014 © Sirijus