Nepadės ir tai, jei kur nors išgirsite, koks motyvas teisingas, ir pradėsite save įtikinėti, kad pas jus irgi toks pats motyvas. Žmogaus psichika taip surėdyta, o kūniškasis protas toks klastingas, kad kartais žmogus turi vieną motyvą, kuris yra teisingas bei sąlygotas jo dabartinio momento sąmonės lygio, tačiau jis kažkur girdi, kad teisingas motyvas turi būti kitoks, ir įtikina save tuo, kad jo motyvas būtent toks. Šiuo atveju jo veiksmams vis tiek vadovaus tikrasis, paslėptasis motyvas, nepriklausomai nuo to, kad žmogus nuoširdžiai mano, jog jo motyvas kitas, tas, kurį jis atvirai reiškia visiems, tame tarpe ir sau.

    Tuo yra paaiškinama, kad žmonės, kurie pradeda eiti Keliu, po kurio laiko nusuka arba susižavi kažkuo kitu. Tuo paaiškinama, kodėl Keliu eina vienetai, o pasiekia vos keletas žmonių per šimtmetį.

    Žemiau pateikta keletas atsakymų į klausimus variantų: koks jums vadovauja motyvas, kai žengiate Keliu? Psichologai pataria atsakyti nesusimąstant. Tada yra galimybė išsiaiškinti tikrąjį motyvą. Nes tada, kai įsikiša kūniškasis protas ir jūs pradedate svarstyti bei analizuoti, tai, greičiausiai, jūsų atsakymas neparodys tikrojo motyvo. Ir jūs patys save suklaidinsite.

Atgal Toliau