Dar Knygos


MUZIKOS PASLAPTYS. Straipsnių rinkinys

Sud.: T. N. Mikušina, J. J. Iljina.

Rinkinys iš serijos „Dvasinė moralinė kultūra“.
Visas gyvenimas persmelktas garsų, muzikos. Muzikos kokybė yra labai svarbus faktorius, nuo kurio tiesiogiai priklauso tolesnė evoliucijos eiga.
Tačiau kokios kokybės yra muzika, nepertraukiame tėkme lydinti mūsų gyvenimą: parduotuvėse, kavinėse, iš televizorių ekranų, iš radio imtuvų?.. Muzika gali išgydyti, o gali tiesiog sunaikinti.
Rinkinys atveria muzikos paslaptis. Turėdami žinių apie muzikos poveikį mums ir supančiam pasauliui, galime sąmoningai panaudoti šias žinias ir realiai pakeisti mūsų gyvenimą!

Spalvotas viršelis, 112 psl., tiražas 500 egz.

Formatas 125×174

ISBN 978-609-95854-2-0

Kaina (be persiuntimo išlaidų) 2,50 €.

Užsakyti
Pasiuntinys

Sud.: O. A. Ivanova.

Šis rinkinys skirtas Didžiosios Baltosios Brolijos Pasiuntiniui Tatjanai Nikolajevnai Mikušinai.

Jame surinkti straipsniai, pokalbių užrašai ir citatos iš viešų Pasiuntinio pasisakymų, kuriuose ji kalba apie savo Misiją Žemėje, atskleidžia Išminties Valdovų Mokymo esmę, dalijasi savo patirtimi apie tai, kaip savyje atrasti dievą ir dar apie daug ką.

Latvijos žurnalistės L. Zitaros straipsnyje aprašomas T. N. Mikušinos gyvenimo kelias, ir jos tapimas Didžiosios Baltosios Brolijos Pasiuntiniu.

Spalvotas viršelis, 72 psl., tiražas 500 egz.

Formatas 125×174

ISBN 978-609-95854-8-2

Kaina (be persiuntimo išlaidų) – 2,50 €

Užsakyti
Pasakos mylimiausiems/Jelena Iljina

Šioje knygoje mes tęsiame su tavimi pokalbį apie svarbiausią: apie džiaugsmą ir dosnumą, apie nuoširdumą ir geranoriškumą, apie pagalbą ir pasiaukojimą.

Pasakų puslapiuose susitiksi su mažyliu, kuris norėjo, kad visi būtų laimingi; su Ugnies Fėja, kuri padeda kaimiečiams; su Eglute, nepagailėjusia gyvybės dėl žmonių laimės; su žmogumi, kuris susilaužė koją, tačiau nesusikrimto, o rado savo ligoje prasmę; su berniuku Saša, kuris išmoko klausytis savo širdies. Visi šie ir kiti pasakų herojai – tokie pat Žvaigždžių takelio keliauninkai, kaip ir mes su tavimi. Tik vienas yra arčiau Žvaigždės, o kiti – nuo jos toliau.

Taip vyksta todėl, kad priartėti prie Žvaigždžių Karalystės nėra lengva. Tam reikia būti atviriems žinioms ir daug dirbti, o ne laukti, kad kažkas ateis ir viską „išdėlios lentynose” arba už tave pažingsniuos.

Ar pasirengęs mokytis ir žingsniuoti pats?

Tada nedelsdami einame į kelionę!

 

ISBN 978-609-8228-02-1
Formatas 205×280 mm, spalvotas minkštas viršelis ir iliustracijos, 24 psl.

Knygos kaina (be persiuntimo išlaidų) – 2,00 €.

Užsakyti
Мудрость, изменяющая жизнь!

В книге опубликованы отзывы известных в своих сферах деятельности людей: деятелей науки и общественных деятелей на книги Т.Н. Микушиной. В этих книгах содержится новое философско-этическое Учение, которое уже изменило жизнь многих по всему миру.

Также представлены рассказы тех людей, кто применил Учение на практике и смог избавиться от вредных привычек, наладить отношения с близкими, обрести здоровье, уравновешенность, вдохновение, радость и новый смысл жизни.

Книга рассчитана на самый широкий круг читателей, находящихся в духовном поиске.

 

ISBN 978-5-9907894-0-1.
Формат 125х174 мм, мягкая обложка, 100 с.

Kaina (be persiuntimo išlaidų) – 2 €.

Užsakyti
Žinios apie esmę

„Ši knyga apie filosofinį-etinį Mokymą, perduotą per T.N. Mikušiną. Knygos autorė-sudarytoja smulkiai nagrinėja vieną iš filosofijos sričių – ontologiją, arba mokymą apie būtį. Pateikiami argumentai, kodėl šis Mokymas ir jame esančios koncepcijos daro jį vienu iš pagrindinių filosofinių XXI-ojo amžiaus pradžios Mokymų.”

Spalvotas viršelis, 76 psl., tiražas 300 egz.

Formatas 125×174

ISBN 978-609-8228-11-3

Kaina (be persiuntimo išlaidų) – 2,50 €

Užsakyti