Būtini paaiškinimai

Atrodytų, viskas parašyta teisingai. Tačiau kažin kas mane nuo tolesnio knygos rašymo sustabdė. Šitai sunku paaiškinti. Tai intuicija. Man pasirodė, kad kažin kas čia ne taip arba aš kažin ką ne visai suprantu.
Kad ir kaip kas buvo, aš nutraukiau darbą.
Buvo 2002 metai. Reikia pasakyti, kad nuo 2000 metų aš užsiimu meditacine praktika. Tai štai, medituodama pradėjau gauti žinių, kurios skyrėsi nuo to, kas parašyta Pakylėtųjų Valdovų Mokyme. Tai buvo kitas požiūris į puolusius angelus ir į Liuciferį.
Pamaniau, kad „įvažiavau“ ne ten. Kai medituodavau, mano sąmonė priimdavo naują informaciją, po meditacijos aš nuolat užsirašydavau viską, kas vykdavo, bet naują informaciją išorinė sąmonė priimti atsisakydavo.
Mane paliko ramybėje, bet neilgam. Po metų vėl pradėjo eiti informacija.
Tada ėmiau ieškoti kitų, išorinių, informacijos šaltinių, kurie patvirtintų mano subtiliajame plane gautas žinias.
Seniai buvau skaičiusi J. P. Blavatskajos „Slaptąją Doktriną“. Ir aš pajutau būtinybę vėl kreiptis į šią knygą.
Tie, kas kada nors skaitė šią knygą, įsivaizduoja, kaip sunku suprasti jos prasmę. Išdėstyta medžiaga specialiai supainiota ir aptemdyta, kad suklaidintų neišmanėlį.
Perskaičiau knygą keletą kartų. Supratau, kad „Slaptoji Doktrina“ dera su mano subtiliajame plane gautomis žiniomis, vis dėlto jos žodžių esmė nuo manęs vis nuslysdavo. Ir tik šiais metais, kai buvau Altajuje, staiga pajutau, kad ėmiau ją suprasti, gal ne viską, bet bent iš dalies.
Tuo pat metu pajutau būtinybę išdėstyti savo žodžiais, ką man pavyko suprasti. Dėl man nesuprantamos priežasties šitai svarbu padaryti dabar.

2014 © Sirijus